Silesia Lubomia – mecze, wyniki i tabela

Silesia Lubomia – wyniki, terminarz, forma i pozycja w tabeli rozgrywek Klasa okręgowa 2024/2025, grupa: śląska III (Racibórz-Rybnik) (sezon 2024/2025). Regionalna piłka nożna na portalu Wodzisław Śląski – dane aktualizowane automatycznie.

Silesia Lubomia
Klasa okręgowa 2024/2025, grupa: śląska III (Racibórz-Rybnik) • Lubomia
W P R W W
Brak zaplanowanych meczów
Trwa przerwa sezonowa.

Statystyki sezonu 2024/2025

6Pozycja
30Mecze
14Wygrane
4Remisy
12Porażki
55:52Bramki
+3Bilans
46Punkty

Wyniki sezonu 2024/2025

Kol. 30 · 14.06.2025 Silesia Lubomia 5:2 Polonia Marklowice W
Kol. 29 · 08.06.2025 Czarni Gorzyce 3:4 Silesia Lubomia W
Kol. 28 · 01.06.2025 Silesia Lubomia 2:2 Naprzód Syrynia R
Kol. 27 · 24.05.2025 Ruch Stanowice 3:0 Silesia Lubomia P
Kol. 26 · 17.05.2025 Silesia Lubomia 2:1 Płomień Połomia W
Kol. 25 · 11.05.2025 Unia II Turza Śląska UI 2:3 Silesia Lubomia W
Kol. 24 · 04.05.2025 Silesia Lubomia 0:1 NC Naprzód Czyżowice P
Kol. 23 · 26.04.2025 Naprzód Rydułtowy 1:2 Silesia Lubomia W
Kol. 22 · 19.04.2025 Silesia Lubomia 1:3 LKS 1908 Nędza P
Kol. 21 · 12.04.2025 Unia Racibórz 2:3 Silesia Lubomia W
Kol. 20 · 05.04.2025 Silesia Lubomia 4:0 Zameczek Czernica W
Kol. 19 · 29.03.2025 Przyszłość Rogów 1:2 Silesia Lubomia W
Kol. 18 · 22.03.2025 Górnik Radlin 0:1 Silesia Lubomia W
Kol. 17 · 15.03.2025 Silesia Lubomia 2:1 Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) W
Kol. 16 · 09.03.2025 Dąb Gaszowice 4:4 Silesia Lubomia R
Kol. 14 · 24.11.2024 Silesia Lubomia 0:3 Czarni Gorzyce P
Kol. 15 · 16.11.2024 Polonia Marklowice 2:1 Silesia Lubomia P
Kol. 6 · 11.11.2024 Silesia Lubomia 1:1 Unia Racibórz R
Kol. 13 · 02.11.2024 Naprzód Syrynia 2:1 Silesia Lubomia P
Kol. 12 · 26.10.2024 Silesia Lubomia 0:4 Ruch Stanowice P
Kol. 11 · 20.10.2024 Płomień Połomia 3:1 Silesia Lubomia P
Kol. 10 · 12.10.2024 Silesia Lubomia 2:3 UI Unia II Turza Śląska P
Kol. 9 · 05.10.2024 Naprzód Czyżowice NC 2:2 Silesia Lubomia R
Kol. 8 · 29.09.2024 Silesia Lubomia 2:1 Naprzód Rydułtowy W
Kol. 7 · 21.09.2024 LKS 1908 Nędza 0:4 Silesia Lubomia W
Kol. 5 · 08.09.2024 Zameczek Czernica 1:0 Silesia Lubomia P
Kol. 4 · 01.09.2024 Silesia Lubomia 1:2 Przyszłość Rogów P
Kol. 3 · 25.08.2024 Silesia Lubomia 1:0 Górnik Radlin W
Kol. 2 · 17.08.2024 Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 2:1 Silesia Lubomia P
Kol. 1 · 11.08.2024 Silesia Lubomia 3:0 Dąb Gaszowice W

Nadchodzące mecze

Brak zaplanowanych meczów lub trwa przerwa sezonowa.

Tabela ligowa – Klasa okręgowa 2024/2025, grupa: śląska III (Racibórz-Rybnik)

#DrużynaMWRPBZBS+/-Pkt
1 Przyszłość Rogów 30 20 4 6 98 42 +56 64
2 Czarni Gorzyce 30 18 4 8 68 37 +31 58
3 UIUnia II Turza Śląska 30 18 3 9 85 40 +45 57
4 NCNaprzód Czyżowice 30 17 5 8 63 44 +19 56
5 Ruch Stanowice 30 16 5 9 65 52 +13 53
6 Silesia Lubomia 30 14 4 12 55 52 +3 46
7 Naprzód Syrynia 30 12 9 9 60 43 +17 45
8 LKS 1908 Nędza 30 12 8 10 53 52 +1 44
9 Dąb Gaszowice 30 11 9 10 57 70 -13 42
10 Płomień Połomia 30 11 7 12 57 61 -4 40
11 Unia Racibórz 30 11 6 13 55 46 +9 39
12 Górnik Radlin 30 9 10 11 49 44 +5 37
13 Polonia Marklowice 30 10 6 14 50 61 -11 36
14 Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 30 10 4 16 42 71 -29 34
15 Naprzód Rydułtowy 30 3 3 24 34 90 -56 12
16 Zameczek Czernica 30 2 5 23 36 122 -86 11

Inne sezony Silesia Lubomia

O drużynie

Drużyna
Silesia Lubomia
Miasto
Lubomia
Rozgrywki
Klasa okręgowa 2024/2025, grupa: śląska III (Racibórz-Rybnik)
Sezon
2024/2025
Aktualizacja danych: 07.07.2026, 16:05

Najczęstsze pytania o Silesia Lubomia

Kiedy Silesia Lubomia rozegrał ostatni mecz i jak się zakończył?
Silesia Lubomia rozegrał ostatni mecz 14.06.2025 u siebie z drużyną Polonia Marklowice. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem 5:2.
Które miejsce zajmuje Silesia Lubomia w tabeli?
Silesia Lubomia zajmuje 6. miejsce w rozgrywkach Klasa okręgowa 2024/2025, grupa: śląska III (Racibórz-Rybnik) z dorobkiem 46 pkt po 30 meczach (14 zwycięstw, 4 remisów, 12 porażek).
Jaka jest ostatnia forma Silesia Lubomia?
W ostatnich 5 meczach Silesia Lubomia zanotował 3 zwycięstw, 1 remisów i 1 porażek.
Ile bramek strzelił Silesia Lubomia w sezonie 2024/2025?
W sezonie 2024/2025 Silesia Lubomia strzelił 55 bramek i stracił 52 (bilans bramkowy +3).
Kto prowadzi w tabeli Klasa okręgowa 2024/2025, grupa: śląska III (Racibórz-Rybnik)?
Liderem Klasa okręgowa 2024/2025, grupa: śląska III (Racibórz-Rybnik) jest Przyszłość Rogów z dorobkiem 64 pkt. Silesia Lubomia traci do lidera 18 pkt.
Jakie było najwyższe zwycięstwo Silesia Lubomia w tym sezonie?
Najwyższe zwycięstwo Silesia Lubomia w sezonie 2024/2025 to 4:0 z drużyną Zameczek Czernica (05.04.2025).
Jak Silesia Lubomia radzi sobie u siebie, a jak na wyjeździe?
U siebie Silesia Lubomia ma bilans 7-2-6 (zwycięstwa-remisy-porażki), a na wyjeździe 7-2-6.
W jakiej lidze gra Silesia Lubomia?
Silesia Lubomia występuje w rozgrywkach Klasa okręgowa 2024/2025, grupa: śląska III (Racibórz-Rybnik) w sezonie 2024/2025.
Jak Silesia Lubomia wypadł w poprzednim sezonie?
W sezonie 2023/2024 Silesia Lubomia zajął 10. miejsce (Klasa okręgowa 2023/2024, grupa: śląska III (Racibórz-Rybnik)) z dorobkiem 39 pkt.

🔎 Zobacz też — Lubomia

22°C ⛅ Pogoda Wodzisław Śląski Prognoza 15 dni →
Dziś ☁️ 22°/13° Sob ☁️ 23°/14° Nd ☁️ 24°/14° Pon ☁️ 26°/15°
🎟️ Wydarzenia Wodzisław Śląski Zobacz wszystkie →
🏢 Katalog firm Wodzisław Śląski Zobacz wszystkie →